Lista trenerów Programu Comenius

1. Województwo Dolnośląskie

Barbara Janic
75/ 753 15 19 
bjanic@o2.pl

2. Województwo Lubelskie

Edyta Sosnowska
698 505 313
edytasosnowska@o2.pl
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II
ul. Lucyny Herc 4
20-328 Lublin

Grażyna Miller
84/ 6838107 
gmiller@interia.pl
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu
ul. Lwowska19  
22-400 Zamość

3. Województwo Lubuskie

Mirosław Kwiatkowski
95/ 721 61 21 
miros.kwiatkowski@neostrada.pl
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.
ul. Łokietka 23
66-400 Gorzów Wlkp.

4. Województwo Łódzkie

Barbara Kuźmicka-Wrąbel
42/ 678 33 78 wew. 351
basiawrabel@o2.pl
 Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
ul. Kopcińskiego 29
90-142 Łódź  

Anna Pilichowska
42/ 636 51 38 
apilichowska@gmail.com
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. Wólczańska 202
90-531 Łódź

5. Województwo Małopolskie

Halina Wesołowska
12/ 623 76 46 wew.110
h.wesolowska@mcdn.edu.pl
Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Lubelska 23
30-003 Kraków

6. Województwo Mazowieckie

Zdzisława Barankiewicz
24/ 268 66 51
zbaranek@interia.pl 
Zespół Szkół Ekonomiczno- Kupieckich
ul. Abpa.A.Nowowiejskiego 4
09-400 Płock 

Janusz Cichy
692466586 
januszcichy@neostrada.pl
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
ul. Armii Ludowej 1
26-600 Radom

Joanna Kozioł 
23/ 673 33 73 
508 138 805 
kozioljoanna@interia.pl 
Kuratorium Oświaty w Warszawie – Delegatura w Ciechanowie
ul. 17 Stycznia 49
06-400 Ciechanów

7. Województwo Opolskie

Grażyna Falenta 
77/ 443 28 43 
g.falenta@wom.opole.pl 
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny
ul. Dubois 36
45-067 Opole

Katarzyna Gogolok 
69/321 70 40 
katarzyna.gogolok@wp.pl  
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Pl. Daszyńskiego 3
45-059 Opole

8. Wojewódzwo Podkarpackie 

Leszek Sarzyński
17/ 242 88 18 
603 408 818 
leszek@sarzynski.eu
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 6
37-300 Leżajsk

Elżbieta Komarnicka
16/ 670 25 02 
600 286 628 
elzbieta.com@gmail.com
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli Oddział w Przemyślu
ul. Kraszewskiego 7a
37-700 Przemyśl

Tadeusz Polański
600 218 072 
tadpol206@gmail.com
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli
ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów  

9. Wojewódzwo Podlaskie

Lucyna Brajer
85/ 744 35 97 
lucyna.brajer@vp.pl
Zespół Szkół Budowlano- Geodezyjnych
ul. Słonimska 47/1
15-029 Białystok

Agnieszka Zackiewicz
87/ 567 08 25 
600 941 166 
agnus3@wp.pl
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamedulska 3
16-400 Suwałki

10.  Wojewódzwo Śląskie

Krystyna Brząkalik
32/ 224 33 71 
603 369 842 
krystyna.brzakalik@neostrada.pl

Teresa Szymczyk
34/ 327 41 58 
661 568 643 
teresa.szymczyk@gmail.com
Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego
ul. Bankowa 7
42-262 Poczesna

Józef Żmudziński
34/ 363 20 17 
zmudzinski@poczta.fm
Gimnazjum nr 1 w Częstochowie
ul. Starzyńskiego 10
42-200 Częstochowa

11. Wojewódzwo Świętokrzyskie

Maria Bednarska
608 657 709
maria.bednarska@scdn.pl
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. J. Piłsudskiego 42
25-431 Kielce

12. Wojewódzwo Warmińsko-Mazurskie

Ewa Nosowicz
89/ 522 85 00 
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl
Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. Głowackiego 17
10-447 Olsztyn

Henryk Sienkiewicz
89/ 522 85 14 
sienkiewicz@wmodn.olsztyn.pl
Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. Głowackiego 17
10-447 Olsztyn

Sabina Musiał
509 866 416
sabina-musial@elknet.pl
Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Kilińskiego 48
19-300 Ełk

13. Wojewódzwo Wielkopolskie

Waldemar Kryjewski
602 506 884 
waldik_k@interia.pl
Kuratorium Oświaty
ul. Kościuszki 63
61-716 Poznań

Monika Depa
601 287 715 
monikadep1@op.pl
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1
os. pod Lipami 106 
61-638 Poznań

14. Wojewódzwo Zachodniopomorskie

Małgorzata Lachtara
506 047 710
malgorzata_lachtara@wp.pl
Kuratorium Oświaty
ul. Matejki 6b
71-615 Szczecin