Za Bardzo Czy Zabardzo? – Która Pisownia Jest Poprawna

Poprawna forma to „za bardzo”, która powinna być zapisywana oddzielnie jako wyrażenie przyimkowe. Niepoprawne jest łączenie ich w jedno słowo „zabardzo”, co nie jest zgodne z normami oficjalnego języka polskiego. Fraza „za bardzo” służy do wzmacniania znaczenia i pozostaje nieodmienna,…


















